Servis autoMaly vám nabízí ruční mytí a čištění vozu v 5 variantách, ze kterých si můžete vybrat služby v takovém rozsahu, jaký potřebujete. Od samotného mytí exteriéru, přes mytí interiéru aut, až po kompletní čištění exteriéru i interiéru vozu.

 

1. MYTÍ EXTERIÉRU VOZU470 Kč
Ruční mytí vozu, disků a podběhů, vysušení vozu a vnitřních hran dveří.
2. BĚŽNÁ ÚDRŽBA VOZU, RENOVACE VNITŘNÍCH PLASTŮ770 Kč
Ruční mytí automobilu, disků, podběhů a vnitřních hran dveří, vysušení vozu, vyčištění skel a světlometů, vyluxování interiéru a zavazadlového prostoru vozu, odstranění nečistot, vyčištění a konzervace vnitřních plastových a pryžových dílů vozu.
3. KOMPLETNÍ OŠETŘENÍ EXTERIÉRU, RENOVACE VNITŘNÍCH PLASTŮ1.149 Kč
Ruční mytí auta, disků, podběhů a vnitřních hran dveří, vysušení vozu, vyčištění skel a světlometů, vyluxování interiéru a zavazadlového prostoru vozu, odstranění nečistot, ošetření a konzervace laku tvrdým voskem, renovace plastů karoserie.
4. KOMPLETNÍ OŠETŘENÍ INTERIÉRU S PŘEDMYTÍM EXTERIÉRU2.884 Kč
Ruční mytí vozidla, disků, podběhů a vnitřních hran dveří, vysušení vozu, vyčištění skel a světlometů, kompletní luxování a tepování interiéru mokrou cestou – luxování a tepování textilních koberečků, luxování a tepování zavazadlového prostoru vozu, tepování stropu vozu, tepování výplní dveří, tepování textilních sedaček, kompletní tepování podlahy, vyčištění přístrojové desky, vyčištění a konzervace vnitřní plastových a pryžových dílů vozu.
5. KOMPLETNÍ OŠETŘENÍ INTERIÉRU A EXTERIÉRU VOZU1.977 Kč
Ruční mytí vozu, disků, podběhů a vnitřních hran dveří, vysušení vozu, vyčištění skel a světlometů, vyluxování interiéru a zavazadlového prostoru vozu včetně odstranění zbytků zaschlého hmyzu a ostatních nečistot, ošetření a konzervace laku tvrdým voskem a renovace plastů karoserie, kompletní luxování a tepování mokrou cestou – luxování a tepování textilních koberečků, luxování a tepování zavazadlového prostoru vozu, tepování stropu vozu, tepování výplní dveří, tepování textilních sedaček, kompletní tepování podlahy, vyčištění přístrojové desky, vyčištění a konzervace vnitřních plastových a pryžových dílů vozu.

*ceny jsou uvedeny bez DPH